O nás

Sme odborníci v oblasti kontroly a kalibrácie laboratórnych prístrojov, kalibrácie váh a pH metrov. Taktiež zabezpečujeme samotný servis laboratórnych prístrojov.

Náš riadený postup

Spôsob, akým postupujeme pri zabezpečovaní požiadaviek našich klientov.

1

Zadanie požiadavky

Na začiatku celého procesu je potrebné zadať Vašu požiadavku na servis, meranie alebo kalibráciu. Môžete tak urobiť telefonicky, mailom alebo vyplnením nášho webového formuláru v časti kontakt. 

2

Pridelenie spisu a vystavenie ponuky

Požiadavke bude pridelený spis, na základeho ktorého sa následne vystaví ponuka, v závislosti od závažnosti poruchy a možností jej riešenia. Po komunikácií je tiež možné dohodnúť termín diagnostiky.

3

Evidencia objednávky

V prípade akceptovania ponuky bude Vaša objednávka zaevidovaná. Následne vás budeme kontaktovať ohľadom servisného zásahu u Vás na prevádzke, alebo bude dohodnutý zvoz zariadenia do nášho servisu.

Merkas 2
Merkas 3
4

Servisný list a fakturácia

Po oprave/kalibrácii Vám bude vystavený servisný list, slúžiaci ako podklad k fakturácii a na základe ktorého Vám bude kuriérom zabezpečená doprava zariadenia. Následne bude vystavená faktúra v súlade s Vašou objednávkou, vykonanými prácami potvrdenými na servisnom liste a daňovými zákonmi.